وب سایت روانشناسی ویکی روان

همیشه علاقه خاصی به روانشناسی داشتم و دارم. شاید دلیلش خواهر بزرگترم باشه که اونم از اول به روانشناسی علاقه داشت و البته رفت دنبال این علاقه. تا فوق لیسانس و ایران خوند و من همیشه پیگیر کتاب های درسیش بودم.

انواع کتاب ها از هیلگارد گرفته تا نظریه های قشنگ روانشناسی تو شاخه های گوناگون، یا همه رو میخوندم یا حداقل در جریانش قرار میگرفتم و تو بحث های . دوستاش شرکت میکردم و واقعا شنونده خوبی بودم. اصلا جالبه که این علاقه باعث میشد جذب روانشناس ها بشم و اونها هم از این همه اشتیاق من استقبال کنند و برام از نظریه های روانشناسی، اهمیت روانشناسی تو زندگی و خیلی چیزهای دیگه حرف بزنن.

همین اشتیاق روزافزون باعث شد همیشه تو فکر این باشم در کنار رشته تخصصی خودم یه گریزی هم به روانشناسی بزنم و امان از این فناوری و مهندسای آی تی که تو همه چیز میخوان دخالت کنن.

خلاصه تصمیم گرفتم یه وب سایت روانشناسی راه بندازم. دیگه هیچ راه دومی وجود نداشت، من به آی تی علاقه زیادی داشتم و نمیخواستم به هیچ وجه رهاش کنم از طرفی طراحی وب سایت و نزدیکی به روانشناسی باعث شد استارت یه وب سایت روانشناسی و بزنم.

با یکی از دوستان  عزیزم به نام سید محمد علی که اتفاقا خودش هم روانشناس هست مشورت کردم و قرار بر این شد اسمش و بزاریم ویکی روان. به نظرم اسم پر معنی و قشنگیه و تصمیم گرفتم رو همین سایت انرژی زیادی بزارم.

ویکی روان

وب سایت های فارسی زبان بزرگ و کوجک کم نیستن که تو شاخه روانشناسی فعالیت میکنند. از تولید و ترجمه و شاید کپی مقالات گرفته یا معرفی مشاور و روانشناس به مردم یا ارائه خدمات مشاوره و خیلی کارهای دیگه. اما هدف وب سایت روانشناسی ویکی روان باید متفاوت میبود. دیگه هم خوده من آشنایی کامل با فناوری و حال و هوای اون داشتم هم اینکه تونستم خیلی از روانشناسای متخصص و درجه یک و تو ویکی روان جمع کنم.

همه چیز جور بود، دانش فنی و علم روانشناسی در هم آمیخته شده بود و باید بهترین نتیجه رو بده، از تولید مقالات و مطالب روانشناسی در همه زمینه ها گرفته تا تولید ویدئوهای روانشناسی از بهترین روانشناسان و حتی بقیه رشته ها تا پادکست های رادیو روانشناسی فعالیت میکنیم. اتفاقا تو این پست میتونید یکی از کارهای خودم و گوش بدین که درباره موضوعات موفقیت و مدیریت نوین صحبت میکنم.

یه بخش به نام الف تا ی روانشاسی داریم که درباره اکثر موضوعات روانشناسی صحبت میکنه، بخش مشاوره روانشناسی رایگان هم راه انداختیم تا بتونیم با کمک مشاورین ویکی روان به افرادی که به هر دلیل از بعد مسافت گرفته تا محدودیت های مالی تا حدودی مشاوره روانشناسی خوب بدیم تا گره از مشکلشون بار کنه.

همه پروژه هایی که انجام دادم و دوست دارم ولی ویکی روان برای من یه تلفیقی از عشق و علاقم به روانشناسی هست. یه حس مثبت به اینکه میتونم برای جامعه خیلی بیشتر از اونکه فکر کنم مفید باشم، اینکه ببینی مردم واقعا مشکلاتی دارند که برای ما باورش سخته و میتونی با تیمت گره گشای اونا باشی خیلی شیرینه.

ویکی روان قصد داره با تمام سختی هایی که دیده و خواهد دید به بهترین وب سایت فارسی زبان تو روانشناسی تبدیل بشه، میخوایم برداشت مثبت به روانشناسی ایجاد کنیم و پیرو این برداشت خدمت رسان مردم باشیم تا بتونن بهترین استفاده ها رو از زندگیشون ببرن.

چیزی که با عشق شروع بشه هیچ وقت خاموش نخواهد شد.

درود بر شما،

محمد خانی

2 Replies to “وب سایت روانشناسی ویکی روان”

  1. خوب بود اتفاقی از گوگل اومدم اینجا ولی خوب بود برای دوستم فرستادم اونم دنبالشه اونم بیاد ببینه

    ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود خداروشکر که راحت چیزی که میخواستم پیدا کردم

    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *