پادکست – راه های ایجاد انگیزه در کارکنان

خیلی از اوقات فکر میکردم که میشه به جای نوشتن ایده ها و نظراتم اونها رو ضبط کنم تا برای مخاطب هم استفاده ازش راحتتر باشه و حتی بتونن تو ماشین هم بهشون گوش بدن. ایده ضبط پادکست های مختلف با موضوعات متنوع اولین بار تو وب سایت روانشناسی ویکی روان به ذهنم رسید. مکاری با یه عده روانشناس کار درست و با انگیزه میتونه عالی باشه و چه چیزی بهتر از اینکه این افراد علم بسیار بالایی دارن و مشتاقانه میخوان اونو در اختیار بقیه قرار بدن تا رایگان ازش استفاده کنن. ایده ای که شاید تو ایران عزیز خیلی ناب و زیبا باشه.

میخوام اولین پست و اولین پادکستم و در اختیارتون قرار بدم تا بیشترین بهره رو ازش ببرین، بیشتر مطالبی که تو این پادکست ها میگم تجربیات  شخصی خودم در ارتباط با افراد مختلف تو محیط کار بوده هر چند سر فصل های صحبت هام بر گرفته شده از کتاب و یا سخنان افراد شهیر و بزرگ بوده

تو این پادکست در مورد راه های ایجاد انگیزه در کارکنان صحبت کردم. انگیزه میتونه همه چیز یک کارمند باشه و ایجاد انگیزه بزرگترین قدرت یک مدیر. شک نکنین که ایجاد انگیزه یکی از بارزترین مهارت های یک مدیر امروزی هست که در ادامه بیشتر در موردش صحبت کردم.

4 Replies to “پادکست – راه های ایجاد انگیزه در کارکنان”

  1. Great Stuff, there are few points that I can have input on. Generally a kick start by you on pioneering pod casts and sharing knowledge can change the culture of every enterprise which is great in Iran.
    Glad to see such mindset in your and keep going

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *